درباره بلوشارک

 

درباره بلوشارک

شرکت بلوشارک تولید کننده محصولات ساب و برش و پرداخت فلزات با کیفیت مورد انتظار حرفه ای ها می باشد که صنایع فلز کاری نظیر، فولاد، آهنگری، جوش کاری، راه آهن، نگهداری صنایع و ابزار آلان صنعتی، صنایع ساختمان، خودرو و تعمیرات آن را مخاطب خود قرار داده است. بلوشارک بر این باور است که تنها یک صفحه سنگ یا ساب تولید نمی کند، بلکه راه حل های مختلف برای مشکلات این صنایع عرضه می دارد. ما مشاور شما هستیم.

 

بلوشارک در سال ۱۹۹۹ تاسیس شد، این شرکت خیلی زود موفق به شد توجه زیادی را در تمام دنیا به خود جلب کند، چراکه محصولات صفحه سنگ و ساب این شرکت در کلاس بین المللی تولید و کیفیتی قابل توجه و کاملا رقابتی با رقبای اروپایی و آمریکایی داشت. نکته دیگر این بود که این شرکت تنها به دنبال تولید محصول با کیفیت قابل قبول نبود، بلکه به دنبال توسعه محصولات و ارائه راه حل های فراوان برای کاربری های متعدد بود. چیزی که شاید در سایر شرکت های تولید کننده دیده نمی شود.

بلوشارک محصولات صفحه های برش بسیار نازک، صفحه های سنگ برش، صفحه های ساب، و صفحه های سنباده و سایشی را در حد حرفه ای تولید می کند. بلوشارک با صادرات به تمام دنیا و حتی کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی کیفیت خود را اثبات کرده و با تولید کنندگان این کشورها مچ اندازی می کند به طوری که محصولات خود را برندهای مطرح از جمله فلکسوویت استرالیا، کلینگ اسپور لهستان، سواتی یا سه ستاره اسلونی (بوش)، کاربوسان ترکیه، و حتی دورونکو و فرد آلمان مقایسه کرده و مدعی است که محصولات این شرکت حتی کیفیتی برتر دارد. امروزه بلوشارک محصولات خود را به تمام دنیا از جمله آمریکا، آمریکای جنوبی، اروپا، خاورمیانه صادر می کند و این شرکت وارد مرحله برند سازی شده و با اطمینان و اعتماد به نفس وارد بازارهای رقابتی جهانی شده است. محصولات این شرکت در ایران توسط شرکت ایستاب خانه آفتاب عرضه می شود.

با دنبال کردن روند رقابتی بازار و پیش بینی نیازهای مشتریان، بلوشارک منافع کلیدی مورد نیاز مصرف کننده نهایی را ارائه و تضمین می کند که شامل ثبات در کیفیت بالا، توزیع به موقع و تنوع کامل برای کار برش، ساب و پرداخت فلزات می باشد.

 

تجهیزات تولیدی شرکت بلوشارک:

بلوشارک دارای ۵۸ خط تولید انواع صفحه برش، ساب، سنباده و پولیش می باشد. این تعداد خط تولید شرکت را قادر می سازد تا توان تولید روزانه ۲۰۰ هزار دیسک را داشته باشد.

تولید صفحه های فلپ دیسک در خط تولید صد در صد اتوماتیک صورت می گیرد که متضمن کیفیت بالای محصولات می باشد.

 

             

 

کیفیت و کنترل کیفیت:

تمام محصولات شرکت بلوشارک با بالاترین سطح کیفی تولید می شوند که کیفیت آنها برابر با استانداردهای اروپا هستند. مهم ترین مسئله کیفی در محصولات بلوشارک ایمنی است. بلوشارک محصولات خود را با استانداردهای اروپایی:

MPA EN 12413 برای صفحه های سنگ برش و ساب

MPA EN 13743 برای سنباده های پوشش دار

MPA EN 13236 برای محصولات سوپر ابریسویز ارائه می نماید.