درباره ما

شرکت ایستاب خانه آفتاب متشکل از تیمی مجرب با تجربه بیش از ۵۰ سال در زمینه بازاریابی و فروش محصولات متعدد می باشد. اعضای اصلی مدیریت شرکت دارای تجربه های متعدد موفق تولید و راه اندازی کارخانه تولیدی، ساختن برندهای معتبر بین المللی در بازار ایران، معرفی برند های ایرانی در سطح کشور و تجارب متعددی در حوزه های مختلف مدیریت بوده و هستند. از جمله شاخص ترین آنها می توان به راه اندازی کارخانه تولیدی شیشه آبگینه در بخش تولید و همکاری در توسعه برند کارشر آلمان و … را نام برد.

کسب رضایت مشتری رسالت اصلی این شرکت می باشد، ولی این رسالت تنها به یک هدف ختم نمی شود و امروز حفظ محیط زیست و سلامت انسانها نیز دارای اهمیت برابر می باشد.  رسالتی که از هدف اول مجزا نبوده و در واقع بخشی از آن است. ایستاب خانه آفتاب که با تمرکز بر ارائه محصولات با کیفیت و کاربردی تر شکل گرفته، سیاست توسعه محصول خود را متمرکز بر محصولاتی قرار داده است که نه تنها خود محصولات و کاربرد آنها دوست دار محیط زیست باشند، که حتی المقدور تولید آنها نیز برای محیط زیست بی یا کم ضرر باشد. این ماموریت کوچکی نبوده و چنین دیدگاهی انتخاب همکاری ما با تامین کنندگان را محدود به شرکتهای مسئول و خلاق و آینده نگر می کند.

شرکت ایستاب آفتاب تنها به تجربه پرسنل خود که دارای بالاترین اهمیت می باشد، اتکا نکرده و همواره از دانش افراد کاردان استفاده می نماید تا نه تنها به لحاظ علمی به روز بوده، که کلیه روش های نوین و کم هزینه را به کار گیرد. چراکه ما معتقدیم هیچ هزینه اضافه ای ناشی از نا کارآمدی، کم تجربگی و انگیزش کم نباید به مشتری تحمیل گردد.

این شرکت با اتکا به تجربه و منش مشتری مدار کارکنان خود که همواره رمز موفقیت آن بوده است، هدف خود را بر آن نهاده تا برندی های جهانی، مطلوب و با کیفیت را به بازار ایران معرفی نماید. امروز افتخار داریم تا محصولات و برندهایی را که در بازار های بزرگی مانند ایالات متحده و اروپا کسب شهرت کرده اند و در جلب رضایت مشتریان موفق عمل کرده اند را به سبد محصولات قابل عرضه خود اضافه کنیم و در تعامل با مشتریان خود سعی در انتخاب بهترین ها کوشا خواهیم بود.

 

چشم انداز ایستاب

 

مطابق سفارش مشتری مستقیما آن‌طور که او می‌خواهد و آنچه که او می‌خواهد عرضه می کنیم.

 

ماموریت ایستاب

می‌خواهیم یکی از برترین شرکتهای تخصصی عرضه کننده ابزار در ایران و منطقه باشیم و تجربه‌ها تامین کنندگان موفق را به مشتریان عرضه کنیم.